Previous
Next

Presetupa (etansare mecanica) motopompa HONDA WT30XK1, WT30XK2, WT40X, WB-D40, WT-D30, WT40XK1 - 78115-YB9-003

Opinia clienților:
0/5
Cod Produs 78115YB9003 Marca HONDA Livrare: În stoc Stoc: 1 Obiect

Livrare Națională

Vă asigurăm că produsele dorite ajung rapid și în siguranță oriunde în țară.

Drept De Retur

Aveți posibilitatea de a returna produsele timp de 14 zile calendaristice.

Calitate Garantată

Produse de înaltă calitate, testate și aprobate pentru satisfacție maximă.

Service Autorizat

Reparații profesionale, efectuate de tehnicieni certificați. Garanție inclusă.

Preț:

142,92 €
Include TVA
Ultimele produse in stoc

Aveți întrebări?

Presetupa (etansare mecanica) / seal mechanical / pentru motopompele Honda, modelele:

WT30XK1 - 10000011999999

WT30XK2 - 30000014399999

WT40X - 10000011999999

WT40XK120000013599999

WB-D4010000011000675

WB-D4010000011099999

WB-D4010006761001246

WB-D4010006761099999

WT-D3010000011000509

WT-D3010005109999999

WT-D4010000011000516

WT-D4010005179999999

WT-D401000517

WT40X10000011999999

WT40XK1 - 20000013599999

Presetupa originala HONDA. Cod fabr. Honda: 78115-YB9-003.

Cod comanda: 78115YB9003.

Brand HONDA Cod Produs 78115YB9003 Categorie Piese de schimb In stoc 1 Obiect
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.