Presetupa (etansare mecanica) motopompa HONDA WT30XK1, WT30XK2, WT40X, WB-D40, WT-D30, WT40XK1 - 78115-YB9-003
Livrare Națională
Vă asigurăm că produsele dorite ajung rapid și în siguranță oriunde în țară.
Drept De Retur
Aveți posibilitatea de a returna produsele timp de 14 zile calendaristice.
Calitate Garantată
Produse de înaltă calitate, testate și aprobate pentru satisfacție maximă.
Service Autorizat
Reparații profesionale, efectuate de tehnicieni certificați. Garanție inclusă.
Presetupa (etansare mecanica) / seal mechanical / pentru motopompele Honda, modelele:
WT30XK1 - 10000011999999
WT30XK2 - 30000014399999
WT40X - 10000011999999
WT40XK120000013599999
WB-D4010000011000675
WB-D4010000011099999
WB-D4010006761001246
WB-D4010006761099999
WT-D3010000011000509
WT-D3010005109999999
WT-D4010000011000516
WT-D4010005179999999
WT-D401000517
WT40X10000011999999
WT40XK1 - 20000013599999
Presetupa originala HONDA. Cod fabr. Honda: 78115-YB9-003.
Cod comanda: 78115YB9003.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa
Te-ar putea interesa și...